niedziela, 1 marca 2009

WATER finally in Poland/Film WATER w Polsce!Wszystko zacznie się 23 marca. Codziennie przez tydzień o godz. 18.30 w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecinie, Wrocławiu, Łodzi i Zabrzu w Multikinach do obejrzenia będą filmy indyjskie. I to nie tylko produkcje bollywoodzkie. Niestety całej trylogii Deepy Mehty nie zobaczymy, ale za to festiwal rozpocznie pokaz Water. Poruszająca historia 8-letniej dziewczynki, której mąż umiera, więc trafia ona do aśramu dla wdów. Za muzykę do filmu odpowiedzialny jest ten sam człowiek, który właśnie zgarnął 2 statuetki za muzykę do Slumdoga. Czyli genialny A. R. Rahman. Oto próbka jego koncertowych umiejętności:A tu jest repertuar festiwalu.

4 komentarze:

www.bombolada.blox.pl pisze...

Dziękuję za dokładniejsze informacje. Na pewno się wybiorę.
Filmowy marzec przede mną ;)

ulotny pisze...

Prosz:) Chcialam u Ciebie napisac, ze moze nie byc latwo podzielic sie na kino hiszpanskie i indyjskie, ale dasz rade:) ale nie moge nic dodac...

Anonimowy pisze...

Hmm, ciekawe, kim jest jego spiewajaca partnerka. Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na towarzyszace w chorkach kobiety?! to one czesto przeciez przesadzaja o jakosci muzyki.

ulotny pisze...

Probowalam dowiedziec sie, kim jest ta dama, ale kiepska ze mnie reserczerka jednak...